Lindner Insaat Limited Sirketi

Türkiye'de Lindner genişleme hizmetleri

Türkiye'deki Lindner ürünleri ve hizmetleri Lindner Inşaat, Lindner Grubunun yerel bir temsilcisi olarak, Türkiye pazarında inşaat hizmetleri, ince işler ve dış cephe giydirmesi alanlarında faaliyet göstermektedir. Yüksek kaliteli projelerde kuru inşaat ve ince işler konularında uzman olan Lindner Inşaat, yerel müşterilere tüm bina tipleri için planlamadan uygulamaya kadar destek vermektedir. Lindner ürünleri, yükseltilmiş döşeme, metal asma tavanlar, ısıtmalı ve soğutmalı özel metal asma tavanları, hareketli bölmeler ve kapılar bunun temelini oluşturmaktadır.

Lindner dış cephe kaplama şirketimiz her türden düşüncelerinizi inşa etmek için kişiye özel çözümler ve yenilikçi sistemler sunmaktadır.

Lindner İskele şirketimiz projelerde ve bakım projelerinde danışmanlık, planlama ve uygulama hizmetleri sunar. En yüksek teknik seviyede hatasız kurulum için 2.000.000 m² / m³'den fazla iskele malzemesi mevcuttur. Bu çalışma ve koruyucu iskeleler tüm ihtiyaç ve yük sınıflarını karşılayabilecek kapasitedir.

Lindner Izolasyon şirketimiz, sıcak izolasyondan soğuk izolasyona, ses yalıtımından yangına karşı izolasyona kadar her türlü proje gereksinimi için yenilikçi sistemler ve bireysel çözümler geliştirmektedir: Birçok alanlarda da olduğu gibi belirgin ekolojik düşünme önkoşulu zorunludur. Yüksek kaliteli üretim sayesinde Kalite ve esneklik garantisini rahatlıkla verebiliriz.

  • kurucu yıl : 2013
  • çalışan sayısı: 1-10 employees

Temas

Lindner Inşaat Limited Şirketi

Mahmutbey mah. Tasocagi cd. No:3
Agaoglu my office 212 Is Merkezi Kat:15 No:245
34217 Gunesli/Bagcilar, Istanbul
Turkey